درباره ما

صنعت پلاستیک طی سالیان اخیر نقش به سزایی در سهولت زندگی روزمره داشته است، از این رو محصولات تولید شده در این صنعت روز به روز در حال افزایش است. عدم دانش فنی کافی در انتخاب، استفاده، نگهداری و تعمیرات دستگاه های خط تولید منجر به تحمیل هزینه های گزافی به صاحبین این کسب و کار شده است.

 بدین جهت شرکت ویراتک برتر پارس با همراهی جمعی از مهندسین متخصص ، با تجربه 20 ساله در صنعت پلاستیک در جهت رفع و بهبود این نیاز شکل گرفت.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با طراحی و ساخت قالب های جداره نازک آغاز کرد، همچنین در راستای ارتقا و اعتلا سطح کیفی محصولات و برطرف نمودن نیاز فنی مشتریان اقدام به عقد قرارداد با شریک تجاری  خود در ترکیه نمود که این همکاری منجر به ساخت قالب هایی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی شده است.

این گروه صنعتی با داشتن دانش فنی بالا به همراه تجهیز مجموعه با دستگاه هایCNC   پیشرفته توانسته است به قطب تولید قالب های جداره نازک در ایران و منطقه تبدیل شود و همچنین تعمیرات و خدمات پس از فروش در حوزه قالب ،دستگاه ها و تجهیزات صنعت پلاستیک را در بالاترین دقت و کیفیت به انجام برساند.

ویراتک با به کارگیری دانش فنی تیم رباتیک خود که حاصل تجربه اندوزی قریب به دو دهه در بهترین شرکت های تولید این صنعت بوده است،اقدام به طراحی، ساخت، تعمیر و نگهداری ربات های تزریق پلاستیک ( Top entry،Side entry  و …) و تجهیزات IML  نموده است.

این مجموعه علاوه بر فعالیت های تولیدی خود ، به منظور تسهیل دسترسی شرکت های این صنعت، واردات انواع دستگاه تزریق پلاستیک با تکنولوژی روز دنیا از  HIGHSUN COMPANY که جز 5 شرکت برتر تولید کننده دستگاه های تزریق پلاستیک در چین می باشد را انجام می دهد.

از دیگر فعالیت های گروه صنعتی ویراتک باتوجه به آشنایی کامل با صنعت پلاستیک،مشاوره و راه اندازی صفر تا صد خطوط تولید محصولات پلاستیکی می باشد.

 

ما همواره به دنبال شناخت نیازهای صنعتگران حوزه پلاستیک بوده ایم تا بتوانیم گامی در جهت ارتقا ماشین آلات و تجهیزات این صنعت برداریم.

اساس کلیه فعالیت های ویراتک  برپایه نیاز سنجی و مشاوره صادقانه به مشتریان، دقت و سرعت بالا در ساخت و همچنین خدمات پس از فروش گسترده می باشد.

بر این باوریم که همراهی ما به عنوان بازوی فنی و تخصصی این حوزه با صنعتگران پلاستیک بسیار مفید و موثر خواهد بود.

فرصت های شغلی

شرکت ویراتک در راستای تکمیل کادر متخصص خود، از شما دعوت می نماید در صورت تمایل به همکاری، اطلاعات خود را از طریق فرم زیر در اختیار ما بگذارید. پس از بررسی اطلاعات اولیه، برای دریافت اطلاعات بیشتر و مصاحبه حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد. خواهشمند است همچنین پر کردن موارد ستاره دار ضروری می‌باشد.

مشخصات فردی


سوابق تحصیلی


سوابق حرفه ای

فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: pdf, png, zip, rar, jpg, Max. file size: 10 MB.
    این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .